Ders Zili Yeni Hayaller İçin Çaldı
Haber
05 Mart 2021 - Cuma 19:41 Bu haber 955 kez okundu
 
Ders Zili Yeni Hayaller İçin Çaldı
- Haberi
Ders Zili Yeni Hayaller İçin Çaldı

     Valimiz Sayın Hasan Şıldak, eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte 2 Şubat 2021 Salı günü başlayan yüz yüze eğitimin yeni aşamasında Karesi Ali Hikmet Paşa İlkokulu-muzda öğrencilerimizin heyecanlarına ortak oldu.
Bakanlığımızın almış olduğu karar doğrultu-sunda 2 Şubat 2021 Salı günü yüz yüze eğitime başlayan Karesi Ali Hikmet Paşa İlkokulunda öğrencilerle bir araya gelen Valimiz Sayın Hasan Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak'a ziyaretlerindeİl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Günnü, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aşık, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Rıza Kılınç eşlik ettiler.
Valimiz Sayın Hasan Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak,Karesi Ali Hikmet Paşa İlkokulunu teşriflerinde öğrencilerimizin çiçek takdimi ile karşılandı. Okul öncesi ve ilkokul öğrenci-lerini sınıflarında ziyaret ederek öğrencilerimizin heyecan-larına ortak olan Sayın Valimiz ve eşleri,  Okulumuzda hayırsever iş adamı Hüseyin İlhan tarafından yaptırılan “Kübra İlhan Okuma Salonu”nun açılışını da gerçekleştirerek hayırsever Hüseyin İlhan’a plaket takdiminde bulundu.
Öğretmenler odasında idareci ve öğretmenlerle de bir araya gelerek uzaktan eğitim ve yüz yüze eğitim kapsamında yapılan çalışmalar ile pandemi kapsamında alınan tedbirler ve gerçekleştirilen faaliyetler hakkında idareci ve öğretmenlerle istişarelerde bulunan Valimiz Sayın Hasan Şıldak, okulda alınan tedbirler ve yürütülen başarılı çalışmalar nedeniyle okul müdürü ve öğretmenlere teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ders, Zili, Yeni, Hayaller, İçin, Çaldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı