Sındırgı HABER
Astroloji

 

 

 
Akrep (05.08.2021)
Toplum yararına bazı konulara değinebilir, bununla ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Çevrenizin desteği, bağlantılarınız sayesinde neler yapacağınız yönünde olumlu sonuçlara ulaşmanız mümkün. Bir şeyler yapma isteğiniz, diğer insanlara da ilham olabilir.
 
Aslan (05.08.2021)
Yeni tanıştığınız kişilere agresif davranabilirsiniz. Güven alanınızın geçilmemesine dikkat edeceksiniz. Temkinli olmak kırıcı ve egolu olmayı gerektirmez, bu dengeyi sağladığınız müddetçe iyi etkiler bırakabilirsiniz.
 
Balık (05.08.2021)
Yarım bıraktığınız günlük işlerinizi toparlamak için harekete geçebilirsiniz. Hem yaşam alanınızda hem içinizde bir toparlanma sürecinde olmak, işlerinize daha verimli zaman ayırmanızı sağlayacaktır.
 
Başak (05.08.2021)
Aşk hayatınız hareketleniyor. İsteklerinizi ve düşüncelerinizi açıkça dile getireceksiniz. Sizin için bir kırılma noktası niteliğinde olan bu karar, mutlu olmanızın yollarını ve kazançlarını önünüze serebilir.
 
Boğa (05.08.2021)
Kelimelerinizin yükseklerde gezmesi çevrenizdeki kişilerin eleştirilerine sebep olabilir. Üst perdeden konuşmak ve ona göre bir tutum sergilemek, size istediğiniz sonuçları getirmeyecektir. İnsanlarla aranızdaki bağları nasıl kurduysanız, sağlam kalması için de ona uygun hareket etmelisiniz.
 
İkizler (05.08.2021)
Yer değişikliği ve taşınma fikirlerinizde ailenizle uzlaşabilirsiniz. Haklı sebeplerinizin kabul edilmesi, bulunduğunuz çevreyi değiştirmekle ilgili planlarınızı hızlandırabilir. Heyecanın etkisiyle hızlı hareket etmek bazı aksaklıklara sebep olabileceğinden, dikkatinizi tek yerde toplamanızda fayda var.
 
Koç (05.08.2021)
İkili ilişkilerinizde duygusal davranışlar sergileyebilirsiniz. Farkında olmadan kırıcı kelimeler kullanmamaya dikkat etmelisiniz. İçinde bulunduğunuz durumun geçici bir etki olduğunu kendinize hatırlatırsanız bugün sizin için daha ılımlı geçecektir.
 
Kova (05.08.2021)
Bugün yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Derin düşüncelerle çevrenizde olanı biteni sorgulayabilirsiniz. Kendinizi kime nasıl ifade ettiğinizle ilgili bazı değişikliklerin ilk adımları atabilirsiniz.
 
Oğlak (05.08.2021)
Ani bir yer değişikliğine ya da girişime doğru yol alabilirsiniz. Şimdiye kadar zihninizde olmayan ya da ertelenen bir konuyla ilgili hızlı kararlar alabilir, bağlantılarınızı kurmaya başlayabilirsiniz. Ailenizin desteği konusunda bazı pürüzler çıksa da bunları lehinize çevirebileceksiniz.
 
Terazi (05.08.2021)
Geçmişin kavgasını sürdürmek için harekete geçiyorsunuz. Hırsınız unutmadıklarınızı tetikliyor ve agresif davranışlar içine giriyorsunuz. Geçmişin öfkesini hala taşıyor olmak sizi yıpratır, gölgelerinizden kurtulun!
 
Yay (05.08.2021)
Yeteneklerinizi kazanca dönüştürmek ve yeni bir alan kurmak için seyahat planları yapabilirsiniz. Çevresel koşulları da göz önünde bulundurarak yapacağınız seyahatler, fikirlerinizi ve yatırımlarınızı da şekillendirebilir. Atacağınız adımların devamının iyi geleceğini düşünmek, motivasyonunuzu yükseltiyor.
 
Yengeç (05.08.2021)
Geçmiş ilişkiniz karşınıza çıkabilir. Her ne kadar iletişiminiz olmasa da sosyal medya platformlarında denk gelebilir ve geçmişe doğru bir yolculuk yapabilirsiniz. Bu rastlantının düşüncelerinizi çelmesine izin vermemeli, geçmişi geride bırakmalısınız.

 

 

 

Haber Yazılımı